Jak objednat

K odběru obědů pro jednotlivce je potřeba pořízení dvou kompletů jídlonosičů, nejlépe čtyřkastrůlkové. Pokud máte již zakoupené tříkastrůlkové jídlonosiče pak se příloha přidá do kastrůlku kde je místo. Dvě sady proto, aby bylo na výměnu na další den. Jídla dáváme zvlášť, proto čtyřkastrůlky. Polévka, maso s omáčkou, příloha a salát nebo podobně dáváme zvlášť. Další den Vám jídlo přivezeme a vyzvedneme prázdný jídlonosič. Jídlonosič je potřeba označit svým PŘÍJMENÍM a ADRESOU, tak aby bylo jasné komu jídlonosič patří. Toto označení je nejlépe úmístit nahoru na držadlo jídlonosiče aby bylo hned vidět, kam se má zavést. Označení je potřeba zajistit proti smytí jména a oddělení od jídlonosiče řádným zalepením nebo podobně. Každý týden nebo čtrnáct dní je k dispozici na www stránkách nebo i v tištěné podobě jídelní lístek na další období.

Jídla na každý den jsou očíslována. Při objednání vložte jídelní lístek s označením PŘÍJMENÍ, ADRESY a jednotlivých jídel na ten který den do jídlonosiče a my Vám budeme tato dodávat domů či do zaměstnání podle dohody. Druhý den přivezeme jídlonosič plný a hned si vyzvedneme jídlonosič prázdný na další den. Jídla dodáváme i v určené dny, nemusí být objednáno na celý týden.

Platba za jídla v jídlonosičích probíhá každý týden podle počtu odebraných jídel. Přijímáme i stravenky.

Objednávku případně přerušení dodávky na příslušný den a znovuzahájení dodávání jídel proveďte nejlépe po telefonu, email není kontrolován každý den.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: JÍDLONOSIČE DODÁVEJTE ČISTÉ, UMYTÉ, NENÍ V NAŠICH SILÁCH JÍDLONOSIČE MÝT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

Poučení strávníků – vyhl. 137/2004 – pokrmy vydané do jídlonosičů jsou určeny k přímé spotřebě bez skladování.